Return to site

طراحی لوگو و آرم و نشانه

لوگو یک علامت، نماد، علامت تجاری یا نشان است که هویت یا مالکیت یک محصول، شرکت، کمپین یا مفهوم را به عنوان یک عامل قابل یادآوری و اولین چیزی که در ذهن مخاطبان می نشیند. در حقیقت لوگو چیزیست که برند شما را از رقبای شما متمایز می‌کند.

طراحی لوگو

هویت برند خودتان را درک کنید:

شما می خواهید که این لوگو هویت برند شما را به مشتریانتان منتقل کند، زمانی که شما به طور کامل دریافتید که چه چیزی شما را منحصر به فرد می سازد و برندتان بیانگر چه چیزی می باشد، تصمیم گیری درباره گزینه های طراحی بسیار آسان تر خواهد بود.

برای اینکه بفهمید هویت برندتان چیست، سوالات زیر را از خودتان بپرسید:

  • – به چه دلیلی این کسب و کار را شروع کردیم؟ – ما چه کاری را بهتر از دیگران انجام می دهیم؟ – چه باور ها و ارزش هایی برای کسب و کار ما مهم می باشد؟
  • – چه چیزی ما را متمایز و خاص می کند؟ – اگر می خواستیم برندمان را در سه کلمه توصیف کنیم آن سه کلمه چه بودند؟

لوگو چیست؟

طراحی لوگو یک علامت، نماد، علامت تجاری یا نشان است که هویت یا مالکیت یک محصول، شرکت، کمپین یا مفهوم را به عنوان یک عامل قابل یادآوری و اولین چیزی که در ذهن مخاطبان می نشیند. در حقیقت لوگو چیزیست که برند شما را از رقبای شما متمایز می‌کند. بنابراین اینکه تصویر شما بی‌همتا باشد و متفاوت از بقیه تصاویر موجود، بسیار مهم بوده و نکته ایست که تمام شرکتها و کمپانی‌ها درگیر آن هستند.

لوگو را می توان در بسیاری از اشکال، اندازه و زمینه های مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال، آرم یک هتل را می توان بر روی کارت ویزیت یا منو چاپ کرد، بر روی یک دستمال یا لباس های کارکنان آن هتل و یا به عنوان علامت بزرگ نئون بر روی تابلوی ورودی آن هتل برجسته کرد.

ویژگی های اساسی یک لوگو خوب چیست؟

لوگو باید ساده باشد تا بتواند وضوح طراحی آن را در زمینه های مختلف حفظ کند. اگر طراحی آن بیش از حد پیچیده طراحی شود، جزئیات آن ممکن است زمانی که آن را در مقیاس های کوچک استفاده می شود از دست داده می شود. همچنین، یک طراحی لوگو ساده، آسان تر به یاد آورده می شود و در نتیجه بلافاصله قابل شناسایی است. لوگو های برندهای معروف دنیا که توسط حرفه ای ترین طراحان دنیا به ثبت رسیده (مانند: nike , ebay , apple )، نشان دهنده بیشتر این ویژگی های اساسی است.

عملکرد اصلی آرم چیست؟

لوگو باید یک هویت فوری و به یاد ماندنی داشته باشد و باید با مخاطب هدف خود ارتباط مثبت داشته باشد. لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی است که سرمایه داران تجاری، موسسات و حتی اشخاص حقیقی، جهت ایجاد تمایز خود از دیگران در دید عموم، از آنها استفاده می‌کنند. لوگوها گرافیکی هستند (سمبول یا آیکون) و یا از نام تجاری سازمان یا موسسه تشکیل شده اند (لوگو تایپ یا ورد مارک).

هویت نام تجاری منحصر به فرد خود را با طراحی لوگو سفارشی خود ارتقا دهید

لوگو نه تنها یک نماد است، هویت است و ما می دانیم هویت شما باید منحصر به فرد، سازنده و مناسب برای دنیای شرکت های بزرگ باشد. لوگوی شما ماموریت شما را برای امروز و دیدگاه فردا نشان می دهد.

لوگو یکی از مهم ترین عناصر نام تجاری است، این اولین نقطه تماس برای مشتریان شما است که نگاه و احساس را برای نام تجاری شما تنظیم می کند. آرم های سفارشی که برای کسب و کارها ایجاد می کنیم، اغلب برای سال ها ستایش می شود و مشتریان اظهار داشتند که سبک حرفه ای متمایز این طرح ها به آنها کمک کرده است.

طرح های لوگویی که ما برای شما ارائه می دهیم کاملا با پیام های کسب و کار شما هماهنگ می باشد و با ایدخه های ابتکاری و منحصر به فرد و ظرافت طراحی به شما در درخشش برندتان کمک می کند.

تیم حرفه ای ما با سال ها تجربه در طراحی لوگو با مهارت و رویکرد مناسب، به ارائه یک راه حل کامل که به تمام نیازهای طراحی لوگو سفارشی شما کمک می کند.

هیچ چیز بهتر از یک آژانس طراحی نیست که به نیازهای شما گوش فرا دهد و به تمام جزئیات توجه کند. خدمات طراحی لوگو در کرج توسط ما با یک تیم حرفه ای و آموزش دیده ارائه می شود که در حوزه خود بسیار خلاق و پرشور در مورد آنچه انجام می دهند هستند.

ما طیف گسترده ای از خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم که به آنها کمک می کند تا حضور نام تجاری خود را کاملا در بازار آنلاین و واقعی مشاهده کنند. کارشناسان طراحی لوگو ما تلاش می کنند تا طرح های دینامیکی را که بایستی اولین برداشت های عالی را در میان بازدید کنندگان به وجود آورند، ارائه دهد. طراحان ما با استفاده از رنگ دقیق، اندازه و محتوایی که مخاطبان شما علاقه مند به تماشای آن هستند، با نام تجاری شما ارتباط برقرار می کنند.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly